אין מוצרים מצאו

מרכז שירות ד"ר פון

מרכז שירות מורשה עבור iPhone של אפל לתקן האייפון-Lab מציע תיקונים מהיר באיכות טלפונים 2G אייפון, iPhone 3G, iPhone אייפון 3GS 4.

רשימת השירותים שלנו כוללים תיקון סלולרי ו ניידים: החלפת מסכים מסך והאייפון חיישן, החלפת מסך לגלקסי, החלפת מסך אייפון 4 רמקול ומיקרופון, החלפת הסוללה, החלפת כבלים החלפת המצלמה, החלפת כפתורים, שחזור האייפון לאחר כניסת לחות וכדומה, כמו גם כן לפתוח (לפרוץ אותו למשחקים) ה-אייפון, להתקין את התוכנה הרצויה, וכו '

הצוותים שלנו מוכנים לתקן ן כל המורכבות, תוך שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד.

אבחון תקלות מתבצעת מיד במקום במקצועיות

כל חלקי החילוף הדרושים כדי לתקן את האיפון, אנו זמינים,ומקצוענים 90% תיקונים בוצעו תוך שעות ספורות.

איכות

כל סוגי התיקונים אפל אייפון. G2 אייפון G3.אייפוןGS3, אייפון 4 ,במרכזי השירות שלנו שנערך על ידי מומחים מוכשרים בתיקון באמצעות ציוד איכותי וחלקי חילוף.

תיקונים שבוצעו בזמן הקצר ביותר האפשרי, חוסך לך זמן. אם יש לתקן חלקים מתבצע מיידית, איתך, לאחר אבחון חינם. הנוכחות של חלקי חילוף לציין על שירות הטלפון שלנו מרכזים.
אמינות

הסדנה שלנו הוקמה בשנת 2002 והקימה את עצמה כחברה אמינה לתקן באיכות גבוהה איפון המכשירים.
מחירים נמוכה

בין כל החנויות תיקון בתל אביב ורמת גן יש לנו את המחירים הנמוכים ביותר על כל מיני עבודות תיקון. תחת שירותים ומחירים הם מחירי על הסוגים הנפוצים ביותר של תיקונים. לקבלת רשימה מלאה של מחירים וסוגי התיקונים שנעשו, ניתן לראות ישירות בסדנאות שלנו.
אחריות

עם כל סוג של תיקון במעבדה-iPhone למרכז השירות שלנו, אנו נותנים ערבות על כל העבודה שבוצעה ובחלקים מותקן. התנאים המדויקים של האחריות לציין תחת הערבות או להתקשר אלינו: